Значення імені Кіра і таємниці характеру його власниці 2

05.06.2018

Значення імені Кіра і таємниці характеру його власниці

Значення імені Кіра може надати досить багато інформації про своє власниці. Адже це, як правило, надзвичайно сильні, впевнені і цілеспрямовані особистості.

Значення імені Кіра і таємниці характеру його власниці 2

Походження імені Кіра

Значення імені Кіра можна описати, розібравшись в його походження. Для початку варто відзначити, що це ім’я було надзвичайно поширене в Стародавній Греції. У перекладі воно означає «пані». Саме цим словом можна чітко і лаконічно змалювати основні риси характеру та схильності жінок з таким ім’ям. До речі, грецьке ім’я «Кирія» в свою чергу походить від перського чоловічого імені «Куруш», яке в перекладі означає «немов сонце». Свого часу це ім’я давали лише сильним жінкам — правителька. Покровителькою всіх дівчат є відома Кіра Македонська, свято якої припадає на 13 березня.

Астрологи виділяють кілька основних характеристик жінок, що володіють цим ім’ям. Як вже було сказано, це сильні особистості, які завжди і в усьому досягають успіху, прекрасно справляються з проблемами і поразками. Крім того, вважається, що життя жінок протікає під впливом планети Плутон. Можна також відзначити, що квітами Кіри є червоний, сталевий і коричневий. Що ж стосується талісмана, то з його роллю прекрасно справляється бурштин.

Кіра: значення імені і характер

Значення імені Кіра і таємниці характеру його власниці 2

Для початку варто відзначити, що Кіра — це завжди аристократична натура, незалежно від умов народження та проживання. Ще в ранньому дитинстві починають проявлятися основні риси її характеру. Малятко з народження вперта і прагне тримати під контролем усіх і все. Її практично неможливо переконати. Крім того, маленька Кіра — дуже самостійна дівчинка. Вона незалежна, любить все робити сама.

Навчання дається їй просто. До речі, сама дівчина з юних років вельми серйозно ставиться до освіти. Точні науки даються їй набагато простіше. Досить часто власниці цього імені роблять кар’єру в області, так чи інакше пов’язаної з математикою або фізикою. Дівчина обожнює читати і має схильність до спорту.

Кіра — це завжди завзята спорщіца. І це якість проявляється ще в дитинстві. Дівчинка впевнена, що суперечка можна і потрібно виграти завжди. До речі, це ж якість вона цінує і в навколишніх людях.

Значення імені Кіра може багато розповісти і про її дорослому житті. Як правило, дівчина перетворюється в сильну і цілеспрямовану жінку. Завдяки блискучому аналітичному розуму володарка цього імені може досягти успіху практично в будь-якому починанні. До речі, досить часто Кіри стають самостійними і успішними підприємниця.

Значення імені Кіра: любов і дружба

Значення імені Кіра і таємниці характеру його власниці 2

Кіра — чудовий і вірний друг. Так, вона злегка недовірлива і їй важко будувати стійкі відносини з людьми. Але якщо комусь вдалося завоювати дружбу цієї жінки, то це назавжди. Кіра в будь-який момент прийде на допомогу, не ставлячи зайвих питань. До речі, володарка цього імені не любить пліткувати і самостійно складає думку про ту чи іншу людину, грунтуючись на власному досвіді спілкування з ним.

Що ж стосується любові, то Кіра користується величезним успіхом у чоловіків, так як є красивою, розумною і цікавою жінкою. На жаль, їй складно будувати відносини з-за недовіри і сумнівів. Часто чоловіки йдуть, втомившись чекати.

Незважаючи на свою силу, Кіра — дуже чуйна людина, які може щире співчувати чужому горю і проблемам. Є лише одна річ, яку ця жінка не може пробачити або забути: зрада і зрада назавжди руйнують стосунки.

Короткий опис статті: Кіра значення імені характер і доля, кору значення імені характер і доля, значення імені кору кору значення імені таємниця імені кору

Джерело: Значення імені Кіра і таємниці характеру його власниці

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply