Стимуляція пологів в домашніх умовах

20.07.2018

Стимуляція пологів в домашніх умовах

Стимуляція пологів в домашніх умовах

Кожен новий день вагітності все більше наближає жінку до зустрічі зі своїм вже улюбленим малюком. І з кожним новим днем ​​жінка чекає цієї зустрічі все з великим нетерпінням, всіляко готуючись до появи на світ малюка. Але ось заповітний «день Х» ніби й настав, згідно з прогнозами медиків дитинка вже повинен дати про себе знати … Але з якихось незрозумілих причин цього чомусь не відбувається.

Нерідко в зв’язку з переношування майбутній мамі пропонується лягти в стаціонар для штучної стимуляції пологів. Ось тільки не кожна жінка вважатиме такий крок необхідністю, віддавши перевагу стимуляції пологів без застосування медикаментозних препаратів. І в цьому випадку стимуляція пологів в домашніх умовах може зіграти дуже і дуже непогану службу. Виявляється, способів стимуляції таким методом існує чимало. Якісь із них більш дієві, якісь — менш, але зате все при грамотному застосуванні нешкідливі і таки здатні принести результати.

Одним з «приємних» способів стимуляції пологів в домашніх умовах можуть стати тривалі прогулянки на пізніх термінах вагітності. Гуляючи по 2 години на день і більше на свіжому повітрі, жінка одночасно і «порцію» здоров’я отримує, і фізичну форму підтримує, і гарний настрій зберігає.

Той же ефект забезпечує і фізичне навантаження: ранкова зарядка, легка гімнастика, танці — все це в цілому також можна віднести до методів стимуляції в домашніх умовах. Щоб прискорити пологи, бажано відмовитися від ліфта: «зачекався» свого чада матері корисно в якості стимуляції пологів підніматися на свій поверх пішки по сходах, причому, переступаючи через дві сходинки, і ноги піднімаючи якнайвище.

Після тривалої прогулянки можна прийняти теплу ванну, теплий або контрастний душ, зробити теплий компрес на поперек, адже все це також — стимуляція пологів в домашніх умовах. Підійде і розігріває м’який масаж попереку, і йодна сіточка, знову-таки, в районі попереку.

Тепла ванна або душ, в свою чергу, надихають вагітну на приємне і в разі затримки зустрічі з малюком навіть корисну справу — на секс. Чому корисне? Та тому що секс є прекрасним способом спробувати наблизити пологи. Весь секрет у тому, що в спермі міститься особливий компонент — гормон простагландин, який сприяє розм’якшенню шийки матки і готує її до пологів. Додатковим методом стимуляції стає м’який масаж сосків — можна і під час сексу. В процесі погладжування сосків виробляється вже інший гормон — окситоцин. Він, в свою чергу, викликає скорочення матки і вважається хорошим антидепресантом.

Щоб наблизити термін пологів, бажано і раціон підкоригувати. Так, вітається присутність у великих кількостях свіжих овочів — як у звичайному вигляді, так і у вигляді салатів. При цьому, салати краще заправляти рослинною олією: овочі завдяки наявності клітковини поліпшать перистальтику кишечника, а масло посприяє розм’якшення матки. Корисним в якості стимуляції пологів може стати використання чаю з листя малини: по 2-3 склянки щодня, починаючи з 34-36 тижня вагітності. В цей же час можна починати застосовувати і масло примули вечірньої — воно містить велику кількість жирних кислот і сприяє виробленню простагландинів. Вживати масло примули вечірньої для стимуляції пологів в домашніх умовах потрібно в капсулах, які продаються в аптеці.

Ну і, звичайно, для якнайшвидшого появи на світло дитинку потрібно якомога частіше спілкуватися з ним, розповідаючи про свою до нього любові і бажанні швидкої зустрічі. Психологи стверджують: вже в утробі матері малюк розпізнає голос і інтонації майбутніх батьків, «прислухається» до слів, навіть якщо їх не розуміє. Тому, турбота і увага, виявляв дитинці словесно, обов’язково «позначаться» на його бажанні скоріше зустрітися зі своїми мамою і татом.

Короткий опис статті: Стимуляція пологів в домашніх умовах, стимуляція пологів в домашніх умовах

Джерело: Стимуляція пологів в домашніх умовах

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply