Природна стимуляція пологів або як викликати пологи в домашніх умовах

20.07.2018

Природна стимуляція пологів або як викликати пологи в домашніх умовах

Природна стимуляція пологів або як викликати пологи в домашніх умовах

Останні тижні вагітності завжди здаються жінці найважчими: живіт вже настільки великий, що їй складно пересуватися, вночі мучить безсоння, а вдень задишка, а також долають інші «принади» — печія, набряклість і т. Д. Тому бажання народити скоріше, і, отже, викликати сутички — цілком природно. Нетерпіння майбутньої мами посилюється, коли акушерський термін пологів пройшов, а пологи так і не почалися. А оскільки приношення вагітність погано може позначитися на здоров’ї дитини, то іноді жінку охоплює справжня турбота. Але не поспішайте панікувати! У цій статті ми розповімо про те, як природними методами можна стимулювати пологи і тим самим прискорити зустріч з малюком.

Як викликати пологи в домашніх умовах (природна стимуляція)?

Якщо вам набридло вишукувати в собі ознаки початку пологів, і ви не хочете переношувала дитини, тоді рекомендуємо вам застосувати один або відразу декілька з перерахованих вище способів природної стимуляції пологів:

Це може прозвучати дико, однак, стимуляція сосків безпосередньо впливає на початок родової діяльності. Акуратно масажуючи соски, ви тим самим викликаєте скорочення матки, що призводить до просування плода по родових шляхах. У більшості жінок, які застосували цей спосіб стимуляції, пологи починаються протягом 72 годин.

 • Точковий масаж.
 • Акупунктура є прекрасним способом стимуляції пологів. Масаж спеціальних точок змушує матку скорочуватися, що і служить початком пологів. Але в домашніх умовах навряд чи у вас вийде відшукати ці точки, тому зверніться за допомогою до фахівця.

 • Касторове масло.
 • Природна стимуляція пологів або як викликати пологи в домашніх умовах

  Як ви знаєте, касторове масло має проносний ефект. Очищення кишечника також сприяє скороченню матки і появи сутичок. Застосують касторку найкраще разом з апельсиновим соком в пропорції 2: 1. Але будьте обережні, тому що іноді ця гримуча суміш може привести до стрімких пологів, так що без дозволу лікаря нічого не робіть.

 • Секс.
 • Інтимні стосунки в кінці вагітності можуть спровокувати початок пологів, так як оргазм — це кращий засіб змусити матку скорочуватися. Але врахуйте, що при низькому розташуванні плаценти або схильності до кровотечі займатися сексом небезпечно.

 • Ананас.
 • Ви дуже здивуєтеся, але поїдання ананаса — це прекрасна стимуляція пологів в домашніх умовах! Весь секрет полягає в тому, що в цьому тропічному фрукті міститься фермент бромелайн, який розм’якшує шийку матки. Їжте ананас тільки в свіжому вигляді і обов’язково переконайтеся, що він стиглий.

 • Гострі спеції.
 • Доведено, що додавання в їжу гострих спецій здатне привести до скорочення матки і початку родової діяльності. Але не забувайте, що гостра їжа дуже сильно дратує слизову шлунка, тому якщо у вас є якісь проблеми з шлунково-кишкового тракту, то краще до цього способу стимуляції не вдаватись.

  Всі ці методи не мають наукового доказу, однак, вже на протязі багатьох років випробувані жінками і тому мають право на існування. Якщо ви випробували якийсь із перерахованих вище способів стимуляції, і він вам не підійшов — не турбуйтеся! Організм кожної жінки реагує на один і той же метод по-різному, тому пробуйте, шукайте свій!

  Слабка пологова діяльність

  Природна стимуляція пологів або як викликати пологи в домашніх умовах

  Якщо вам все-таки вдалося викликати сутички в домашніх умовах, але вони виявилися дуже слабкими, то необхідно терміново вжити якихось заходів щодо стимуляції пологів. Ось що може вам допомогти:

  • тривала прогулянка
  • Ходіння вгору-вниз по сходах
  • Миття підлоги руками
  • Клізма для очищення кишечника

  Після початку сутичок ні в якому разі не можна приймати ніякі знеболюючі препарати, типу Но-шпа і т. Д. Вони добре допомагають тільки якщо вам загрожують передчасні роди- заспокоюють м’язи матки, не дають їй скорочуватися. Вам же, навпаки, потрібно зараз стимулювати сутички. Так що дайте організму шанс впоратися самостійно.

  Короткий опис статті: Стимуляція пологів в домашніх умовах, родова діяльність, стимуляція пологової діяльності, переношена вагітність, пологи, вагітність

  Джерело: Природна стимуляція пологів або як викликати пологи в домашніх умовах

  Також ви можете прочитати

  No Comments

  Leave a Reply