Наталя гороскоп імені

28.05.2018
Наталя гороскоп імені

Наталя гороскоп імені

Гороскоп Наталя-Овен: активна, яскрава, надзвичайно обдарована жінка. У будь-якому місці, де вона виявляється ця жінка негайно потрапляє в центр уваги. Наталя-Овен просто не може не діяти, вона неодмінно що-небудь придумає і всіх захопить своєю ідеєю. Її душа відкрита, вона абсолютно нехитра, не здатна на підлість, вважає за краще відверто висловити все в очі. Наталя-Овен артистична, у неї відмінний смак, і вона приваблива для багатьох чоловіків. Однак вона вірна одному партнеру, не сприймає зради і зрад.

Гороскоп Наталя-Телець: балакуча, манірна, пихата особистість. Вона абсолютно зачаровує людей своєю готовністю взятися за будь-яку справу. При цьому всім оточуючим Наталя-Телець буде розповідати, як її непомірно завантажують роботою, хоча в глибині душі задоволена: адже їй довіряє, її Цінують, вона стане центром уваги! Наталя-Телець завжди трохи перебільшує свої заслуги, не проти похвалитися, а то й відверто вигадати. Сама вона вважає, що подобається всім чоловікам, без винятку, складає почуття, яких до неї не відчувають. Наталя-Телець охоче зав’яже роман, варто чоловікові трохи потішити їй.

Гороскоп Наталя-близнюки: душевна, метушлива, мінлива жінка. Вона більше говорить, ніж робить, стрімко змінює свою думку. В її справах багато безладу, і вона має незрозумілою здатністю вносити безлад в справи інших. При цьому Наталія-близнюки настільки простодушна, що ображатися на неї всерйоз неможливо. Вона запросто закрутить голову Чоловікові за один вечір, а на наступний день навіть ім’я його не згадає. Наталя-близнюки безтурботно відноситься до життя, тому і її не варто сприймати надто серйозно.

Гороскоп Наталя-Рак: обережна, замкнута, меланхолійна натура. Зайва підозрілість заважає їй діяти послідовно і, природно, домагатися якихось значущих результатів. Наталя-Рак постійно перевіряє ще раз саму себе, не кажучи вже про оточуючих: вона в багнети сприймає будь-яку пораду і зауваження. Ця жінка надзвичайно популярна у представників протилежної статі, але робить вигляд, що їй байдуже така увага. Насправді це лестить Наталі-Раку, і після довгої облоги вона здасть свої позиції.

Гороскоп Наталя-Лев: самовпевнена, часом безпардонна, егоїстична жінка. Щоб досягти своєї мети, вона запросто розштовхати ліктями оточуючих і без докорів сумління отримає бажане. Наталя-Лев взагалі не цінує людей, вона тільки використовує їх. Поки людина їй потрібен, вона щедра, привітна, чуйна і благородна. Але як тільки немає — вона просто забуває про нього. Наталя-Лев повністю підпорядкує собі партнера, чинити опір безглуздо. Щоб ужитися з нею, потрібно бути хорошим дипломатом.

Гороскоп Наталя-Діва: серйозна, непроникна, розважлива особистість. Вона вкрай точна і обов’язкова і впевнена, що всі люди повинні бути такими ж. Для неї не існує дрібниць, кожне питання вона вивчає з усіх боків. Наталя-Діва безпомилково вгадує, що може принести вигоду, і завжди переймає ініціативу в такій справі. Її важко витягнути з будинку на якусь вечірку, хоча вона не позбавлена ​​шарму і любить, коли чоловіки звертають на неї увагу.

Гороскоп Наталя-Терези: натура непередбачувана, з ліберальними поглядами на життя. Їй бракує сили волі, вона легко піддається сторонньому впливу і не любить висловлювати власну думку. Часом же на неї знаходить незрозумілу впертість, і саме тоді Наталя-Терези здатна досягти не бувалих успіхів. Правда, такі пориви трапляються вкрай рідко. В іншому це чуйна, добра жінка. Вона вміє захопити чоловіка, але він повинен цінувати її і прощати їй багато.

Гороскоп Наталя-Скорпіон: суперечлива, скритна, вишукана особистість. Вона запросто влаштує якусь неймовірну авантюру, з якої і сама насилу виплутається. Наталя-Скорпіон завжди когось захищає, бореться за справедливість, буває жорстокою, а іноді, навпаки, Сердечна. Вона по-чудернацьки одягається, бажаючи виділитися серед оточуючих. І це їй вдається: чоловіче населення нерідко приходить в шок. Це дуже цікава »жінка, але до того своєрідна, що підходить не кожному партнеру.

Гороскоп Наталя-Стрілець: широка, щедра, добродушна і пряма натура. До будь-якої справи вона підходить з ентузіазмом, але абсолютно не виносить критик і інтриг. Тим оточуючим, які добрі до неї, Наталя-Стрілець відповідає відданістю і щирою любов’ю. Це пристрасна жінка, щедро обдаровував ніжністю своїх шанувальників. Зустрівши справжню любов, Наталя-Стрілець буде вірною партнеркою.

Гороскоп Наталя-Козеріг: практична, надійна жінка. Її було зіб’єш з пантелику. вона не надає абсолютно ніякого значення лестощів, компліментів і критичним нападкам. Наталя-Козеріг спокійно йде до своєї мети, ні на що не звертаючи уваги. Вона абсолютно позбавлена ​​романтизму, сентиментальності і кокетства, але, тим не менш, притягує чоловіків. Ця жінка віддасть перевагу партнера, згідного поступатися їй.

Гороскоп Наталя-Водолій: талановита, незалежна, норовиста особистість. Вона завжди виконує свої обіцянки, хоча кілька лінива і недбала. Якщо справа цікавить її по-справжньому, то здатна зрушити гори. Наталя-Водолій нетерпима до недоліків оточуючих, критикує всіх і вся. Вона занадто незалежна, щоб ділитися з ким-небудь світом своїх справжніх почуттів. Завоювати увагу Наталії-Водолія складно, чоловікові доведеться докласти чимало фантазії та оригінальності.

Гороскоп Наталя-Риби: задумлива, ранима, співчутлива жінка. Її займають всякі філософські питання про життя і смерть, добро і зло, горе і щастя. При цьому вона відволікається від реальних справ, неуважна до своїх обов’язків. Наталя-Риби намагається зрозуміти психологію людини, розібратися у вчинках і думках оточуючих. Чоловіків вона заворожує, вони бачать в ній таємницю, яку прагнуть розгадати. Наталя-Риби дуже непоступлива, зацікавиться тільки неординарною особистістю.

Короткий опис статті: Значення імені наталья овен, значення імені наталья овен

Джерело: Наталя гороскоп імені

Також ви можете прочитати

No Comments

Leave a Reply